Tue. May 17th, 2022


Nominaties voor de 37e jaargang Film Independent Spirit Awards werden vandaag aangekondigd via een vooraf opgenomen thuispresentatie, geleid door John Welsh, de president van Film Independent. Acteurs Naomi Watts, Regina Hall en Beanie Feldstein namen ook deel en maakten de genomineerden bekend.

Vorig jaar braken de Spirit Awards met de traditie van uitzending op de zaterdag voorafgaand aan de Oscars, en volgens Welsh zullen ze dat opnieuw doen. Dit jaar zal de ceremonie echter persoonlijk worden gehouden en op zondag 6 maart 2022 live worden uitgezonden op IFC vanuit Santa Monica, Californië.

GERELATEERD: Nomadland Tops 2021 Independent Spirit Awards, volledige lijst met winnaars

In de aankondigingsvideo herinnerde Welsh eraan dat een film of serie, om in aanmerking te komen voor een Spirit Award, niet meer dan $ 22,5 miljoen mocht bedragen. Om de nominatielijst van dit jaar op te stellen, heeft een selectiecommissie van 50 personen een recordaantal van 650 kandidaten verkleind die aan dit criterium voldeden.

Vanaf hier stemmen Film Independent-leden om de winnaars te bepalen, waaronder u.

“De winnaars van de Spirit Awards worden gekozen door Film Independent-leden”, zegt Walsh. “Film Independent is een open-access organisatie die zowel filmmakers als filmliefhebbers verwelkomt. Het maakt niet uit wie je bent of waar je woont, als je geweldige verhalen wilt vertellen, willen we jou als lid. Om dit jaar te stemmen, moet u zich vóór 21 december aanmelden. U krijgt screeners van genomineerde films en shows, maar het belangrijkste is dat u deel gaat uitmaken van de community die stemt om de winnaars van de 2022 Film Independent Spirit Awards te bepalen .”

Welsh stelt verder in de video dat 44% van de schrijvers en regisseurs die genomineerd zijn voor 2022-awards zich identificeert als vrouwen en dat 38% BIPOC was. Deze nominaties zijn afkomstig van een selectiecommissie die 64% als vrouwen, 56% als BIPOC en 5% als niet-binair identificeert.

Informatie over het lidmaatschap van Film Independent is te vinden op de website, en de nominatielijst van dit jaar, evenals de nominatievideo, staan ​​hieronder vermeld.

Genomineerden voor Film Independent Spirit Awards 2022

FILM AWARDS

Beste eigenschap

een Chiara, geregisseerd door Jonas Carpignano

Komaan, komaan, geregisseerd door Mike Mills

De verloren dochter, geregisseerd door Maggie Gyllenhaal

de beginner, geregisseerd door Lauren Hadaway

Zola, geregisseerd door Janicza Bravo

Beste eerste functie

7 dagen, geregisseerd door Roshan Sethi

Holler, geregisseerd door Nicole Riegel

Koningin Glorie, geregisseerd door Nana Mensah

Testpatroon, geregisseerd door Shatara Michelle Ford

Wilde Indiaan, geregisseerd door Lyle Mitchell Corbine Jr.

Beste vrouwelijke hoofdrol

Isabelle Fuhrman, de beginner

Bretagne S. Hall, Testpatroon

Patti Harrison, Samen samen

Taylor Paige, Zola

Kali Reis, Vang de eerlijke

Beste mannelijke hoofdrol

Clifton Collins Jr., Jockey

Frankie Faison, De moord op Kenneth Chamberlain

Michael Grijze ogen, Wilde Indiaan

Udo Kier, Zwanenlied

Simon Rex, Rode Raket

Beste Regisseur

Janicza Bravo, Zola

Maggie Gyllenhaal, De verloren dochter

Lauren Hadaway, de beginner

Mike Mills, Komaan, komaan

Ninja Thyberg, Genoegen

Beste Documentaire

Hemelvaart, geregisseerd door Jessica Kingdon

Vluchten, geregisseerd door Jonas Poher Rasmussen

In dezelfde adem, geregisseerd door Nanfu Wang

Processie, geregisseerd door Keegan DeWitt

Zomer van de ziel, geregisseerd door Questlove

Beste vrouwelijke bijrol

Jessie Buckley, De verloren dochter

Amy Forsyth, de beginner

Ruth Negga, passeren

Revika Anne Reustle, Genoegen

Suzanna zoon, Rode Raket

Beste mannelijke bijrol

Colman Domingo, Zola

Meeko Gattuso, Koningin van Glorie

Troy Kotsur, CODA

Wil Patton, Lief ding

Chaske Spencer, Wilde Indiaan

Beste Scenario

Komaan, komaan, geschreven door Mike Mills

De verloren dochter, geschreven door Maggie Gyllenhaal

Zwanenlied, geschreven door Todd Stephens

Samen samen, geschreven door Nikole Beckwith

Zola, geschreven door Janicza Bravo en Jeremy O. Harris

Beste eerste scenario

Wilde Indiaan, geschreven door Lyle Mitchell Corbine, Jr.

Cicade, geschreven door Matt Fifer; verhaal van Sheldon D. Brown

Testpatroon, geschreven door Shatara Michelle Ford

Massa, geschreven door Fran Kranz

Varken, geschreven door Michael Sarnoski; verhaal van Vanessa Block

Beste bewerking

Affonso Gonçalves, een Chiara

Ali Greer, The Nowhere Inn

Lauren Hadaway en Nathan Nugent, de beginner

Jo McMillon, Zola

Enrico Natale, De moord op Kenneth Chamberlain

Beste Cinematografie

Ante Cheng en Matthew Chuang, Blauwe Bayou

Lol Crawley, De mensen

Tim Curtin, een Chiara

Edu-graad, passeren

Ari Wegner, Zola

Beste internationale film

Compartiment nr. 6, geregisseerd door Juho Kuosmanen, Finland/Rusland

Rij mijn auto, geregisseerd door Ryusuke Hamaguchi, Japan

Parallelle moeders, geregisseerd door Pedro Almodóvar, Spanje

kiezelstenen, geregisseerd door PS Vinothraj, India

kleine moeder, geregisseerd door Céline Sciamma, Frankrijk

Gebeden voor de gestolenen, geregisseerd door Tatiana Huezo, Mexico

TV-AWARDS

Beste nieuwe non-scripted documentairereeks

Zwart en vermist, gemaakt door Soledad O’Brien en Geeta Gandbhir

De Choe Show, gemaakt door David Choe

De dame en de daal, gemaakt door Mark en Jay Duplass

Nucleaire familie, gemaakt door Ry Russo-Young

Philadelphia DA, gemaakt door Ted Passon, Yoni Brook en Nicole Salazar

Beste nieuwe scriptserie

Blindspotting, gemaakt door Rafael Casal, Daveed Diggs

Het is een zonde, gemaakt door Russell T Davies

Reservatie Honden, gemaakt door Sterling Harjo, Taika Waititi

De ondergrondse spoorweg, gemaakt door Barry Jenkins

We Are Lady Parts, gemaakt door Nida Manzoor

Beste vrouwelijke uitvoering in een nieuwe scriptserie

Zo Mbedu, De ondergrondse spoorweg

Anjana Vasan, We Are Lady Parts

Jana Schmieding, Rutherford Falls

Jasmijn Cephas Jones, Blindspotting

Deborah Ayorinde, HEN: Verbond

Beste mannelijke uitvoering in een nieuwe scriptserie

Lee Jung-jae, Inktvis Spel

Ollie Alexander, Het is een zonde

Michael Grijze ogen, Rutherford Falls

Murray Bartlett, De witte lotus

Ashley Thomas, HEN: Verbond

Beste ensemblecast in een nieuwe scriptserie

Reservatie Honden, een ensemble cast van Devery Jacobs, D’Pharaoh Woon-A-Tai, Lane Factor, Paulina Alexis, Sarah Podemski, Zahn McClarnon, Lil Mike, FunnyBone

OPKOMENDE FILMMAKER AWARDS

Elke ontvanger van een Emerging Filmmaker Award krijgt een onbeperkte subsidie ​​van $ 25.000 om hun stem als maker te bevorderen.

Trueer Than Fiction Award

Angelo Madsen Minax, directeur van Noorden op stroming

Jessica Beshir, directeur van Faya Dayi

Debbie Lum, directeur van Probeer harder!

Iemand om naar te kijken Award

Alex Camilleri, directeur van Luzzu

Michael Sarnoski, directeur van Varken

Gillian Wallace Horvat, directeur van Ik geef de samenleving de schuld

Producers Award

Brad Becker-Parton, Pin-Chun Liu en Lizzie Shapiro

BENAMENDE AWARDS

Robert Altman Award

Massa, geregisseerd door Fran Kranz

John Cassavetes Award

cryptozoo, geschreven en geregisseerd door Dash Shaw

Jockey, geschreven en geregisseerd door Clint Bentley

Shiva Baby, geschreven en geregisseerd door Emma Seligman

Lief ding, geschreven en geregisseerd door Alexandre Rockwell

Dit is geen oorlogsverhaal, geschreven en geregisseerd door Talia Lugacy

By admin